Gelijkvloers huis, instapklaar te koop in een van de rustigste buurten van La Cañada.
Belangrijkste eigenschappen villa
- Zwembad
- Tuin
- Terras
- Binnenzwembad
- Garage
- Natuurlijke lichtinval
- Vloerverwarming
- Volledig uitgeruste keuken
- Inloopkast
- Inbouwkasten
- Dubbel glas
- Dichtbij internationale scholen
- Berging
- Alarmsysteem
- Airconditioning
- Plattegrond 320m²
- Constructed area 320m²
- Constructed with common area 320m²
Wat je moet weten over deze villa
Lucas Fox presenteert dit gelijkvloerse huis van 400 m² met een bakstenen gevel.
Het daggedeelte heeft twee woonkamers met eetgedeelte, een met boiserie en de andere verbonden met de keuken. De grote keuken is van alle gemakken voorzien en heeft toegang tot een grote bijkeuken.
Het nachtgedeelte heeft twee tweepersoonsslaapkamers, twee eenpersoonsslaapkamers, de hoofdslaapkamer met eigen badkamer en kleedkamer en twee complete badkamers.
Daarnaast heeft het een met glas omsloten binnenzwembad waar u zowel in de zomer als in de winter van kunt genieten. Het heeft een douche en een directe deur naar het huis en uitgang naar het solarium op het perceel.
Buiten vinden we fruitbomen, palmbomen, een kleine boomgaard, een speciaal gedeelte voor honden en een houten huisje, allemaal verlicht door voet- en vloerlampen.
Onder de kenmerken omvat massief mobilahout binnenschrijnwerk, 14 ingebouwde kleerkasten bedekt en bekleed met massief mobilahout, wit gelakt aluminium buitenschrijnwerk, met ramen met Climalit-glas en hor. Het heeft ook een gepantserde deur, alarm, vloerverwarming door het hele huis, inclusief keuken en badkamers, aangedreven door stadsgas en airconditioning in de hoofdslaapkamer en de woonkamer.
De garage heeft een capaciteit voor twee auto's.
De prijs is inclusief drie aandelen van de Cooperativa de Aguas La Cañada-El Plantío.
Neem contact op voor meer informatie.

Indeling villa
Begane grond
- Huiskamer
- Huiskamer
- Keuken met bijkeuken-voorraadkast
- 5 slaapkamers
- 3 volledige badkamers
- Zwembad
- Garage
La Cañada, Valencia: Omgeving en ligging van de woning
La Cañada ligt op slechts 20 minuten van de stad Valencia en 10 minuten van de luchthaven. Deze woonwijk onderscheidt zich door het grootste en dichtst bij de stad gelegen groene gebied en door de kwantiteit en kwaliteit van de diensten die het biedt: internationale scholen, supermarkten, apotheken, banken, bars en een metrohalte, onder andere. Op een paar minuten afstand zijn er winkelcentra zoals Heron City of El Osito, met winkels, bioscopen en restaurants. De Scorpion Golf Club ligt op slechts 4 kilometer afstand.
Energie certificaat van de woning
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
Vergelijkbare woningen te koop in La Cañada
Niet echt wat u zoekt?