Nieuw
AND58914 1.250.000 € Villa te koop

3 Slaapkamer villa met 57m² Tuin te koop in Escaldes, Andorra

  • Slaapkamers 3
  • Badkamers 3
  • Plattegrond 218m²
  • Tuin 57m²

Halfvrijstaande woning met 3 slaapkamers te koop in een rustige wijk vlakbij het centrum van Andorra.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Uitzicht op de bergen
  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Natuurlijke lichtinval
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Uitzicht op de stad
  • Uitzicht
  • Panoramisch zicht
  • Open haard
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Diervriendelijk
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Dichtbij internationale scholen
  • Bijkeuken
  • Berging
  • Balkon
  • Plattegrond 218m²

Wat je moet weten over deze villa

Lucas Fox presenteert exclusief dit prachtige huis van 218 m² te koop, gelegen in de parochie Escaldes Engordany. De woning ligt in de rustige woonwijk Sa Calma, op slechts vijf minuten van het stadscentrum en is goed bereikbaar met verschillende buslijnen. Hierdoor heeft u gemakkelijk toegang tot allerlei voorzieningen.

Het huis bestaat uit drie verdiepingen. Op de bovenverdieping bevinden zich twee slaapkamers met tweepersoonsbed, elk met een eigen badkamer en ingebouwde kasten, en bijbehorende privébadkamers. Er is ook een klein overdekt terras dat de twee kamers met elkaar verbindt. Deze gemeenschappelijke ruimte kan worden gebruikt als kleine sportschool of leeshoek en biedt een prachtig uitzicht over de hele hoofdstad. Alle kamers op deze verdieping profiteren van veel natuurlijk licht.

Op de begane grond vindt u de hoofdingang van de woning en het woongedeelte, dat bestaat uit een gastentoilet, een ruime aparte keuken voorzien van nieuwe apparatuur en een rustieke woon-eetkamer met hoge plafonds, een open haard en toegang tot de tuin. Op deze verdieping bevindt zich ook een tweepersoonssuite met eigen badkamer.

In de kelderverdieping bevinden zich een garage met ruimte voor twee auto's, een kantoor, de machinekamer, een kleine opslagruimte en een gastentoilet. Bovendien beschikt het huis over een gesloten doos.

Het pand is momenteel verhuurd.

Voor meer informatie kunt u gerust contact met ons opnemen.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Villa te koop

Extra's

  • Olieverwarming

Indeling villa

Eerste verdieping

  • 2 tweepersoonsslaapkamers met eigen badkamer
  • Overdekt terras

Begane grond

  • Gratis toilet
  • Onafhankelijke keuken
  • Woon-eetkamer
  • Tweepersoonskamer met eigen badkamer

Semi-kelderverdieping

  • Garage
  • Verzenden
  • Machinekamer
  • Winkel
  • Gratis toilet
  • Extra garage

Escaldes: Omgeving en ligging van de woning

Dit huis ligt in Sa Calma, een zeer rustige woonwijk in Andorra, op slechts 10 minuten rijden van Andorra la Vella. Alle winkels zijn lopend te bereiken en het is gemakkelijk bereikbaar via verschillende paden.

Energie certificaat van de woning

Energie certificaat van de woning B

AND58914 1.250.000 € Villa te koop
Start met het typen van uw locatie