Nieuw
VAL58489 2.250.000 € Penthouse te koop

Excellent 4 Slaapkamer penthouse met 123m² terras te koop in Ciudad de las Ciencias

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 3
  • Plattegrond 305m²
  • Terras 123m²

Exclusief penthouse in Alameda de Valencia.

Belangrijkste eigenschappen penthouse

  • Verwarmd zwembad
  • Jacuzzi
  • Conciërge service
  • Lift
  • Houten vloeren
  • Parkeerplaats
  • Gemeenschappelijk terras
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Uitzicht op de stad
  • Open keuken
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Chill out area
  • Barbecue
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 305m²
  • Constructed area 304m²

Wat je moet weten over deze penthouse

Lucas Fox presenteert een uitzonderlijk pand in een van de beste wijken van Valencia, de Alameda, tegenover het Gulliver Park en naast de Stad van de Wetenschappen.

Het gaat hier om een woning waarvan de grootste troef het buitengewone terras op het zuiden is. Het is ongeveer 80 m2 groot en is een pareltje dankzij het zonlicht, het uitzicht en de bevoorrechte ligging.

Het betreft een woning in een gebouw waarvan de renovatiewerkzaamheden in 2019 zijn uitgevoerd en dat dus van recente bouw is en waarvan de kwaliteiten ten opzichte van de rest van het gebouw zijn verbeterd met hoge kwaliteitsnormen, waarbij onder meer de volgende details zijn benadrukt: isolatie, vloerverwarming, airconditioning, zwembad met stroming om te kunnen zwemmen, klimaatgestuurde kelder voor het ideale behoud van kwaliteitswijnen.

Het huis is verdeeld over meerdere verdiepingen. Op de begane grond bevinden zich de belangrijkste woonruimte, een ruime woonkamer met geïntegreerde buitenkeuken en het slaapgedeelte, dat toegankelijk is via een gang met verschillende kamers, waaronder de hoofdslaapkamer, een spectaculaire suite met een eigen badkamer met sauna en douche, een kleedkamer die gemakkelijk als extra grote slaapkamer kan worden gebruikt en het zeer ruime slaapgedeelte. Behalve een technische ruimte met daarin de wasruimte, nog een slaapkamer en een complete badkamer.

Op de bovenste verdieping bevindt zich het terras met nog een loungeruimte die in verbinding staat met het fantastische terras, waar de barbecue en de hoogwaardige paellapan opvallen, evenals het zwembad/de jacuzzi. Ook in dit gedeelte bevinden zich onze ondersteunende badkamer en de klimaatgestuurde wijnkelder, ideaal voor wijnkenners.

Deze verdieping leidt naar een tweede verdieping, waar zich nog een multifunctionele ruimte bevindt met een oppervlakte van bijna 40 m2. Deze ruimte kan worden gebruikt als werkkamer, bioscoop, logeerkamer of wat u maar wilt. Er is ook een nieuw terras met uitzicht op de omgeving.

Tevens dient u er rekening mee te houden dat het gebouw beschikt over een 24-uurs conciërge/beveiligingsdienst en twee parkeerplaatsen in de kelder. Een buitengewoon totaalaanbod aan woningen in Valencia.

Penthouse te koop
VAL58489 2.250.000 € Penthouse te koop