Exclusief aanbod | Alleen bij Lucas Fox beschikbaar
POZ56284 1.850.000 € Villa te koop

Excellent 6 Slaapkamer villa te koop in Pozuelo, Madrid

  • Slaapkamers 6
  • Badkamers 6
  • Plattegrond 600m²

Schitterende halfvrijstaande woning van 612 m² in uitstekende staat, met een uitzonderlijke indeling, privétuin en zwembad te koop in het prestigieuze en beveiligde Mistral 2-project in La Finca, Pozuelo.

Belangrijkste eigenschappen villa

  • Zwembad
  • Tuin
  • Terras
  • Garage
  • Conciërge service
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Marmeren vloeren
  • Houten vloeren
  • Hoge plafonds
  • Vloerverwarming
  • Parkeerplaats
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Speelplaats
  • Open haard
  • Inloopkast
  • Inbouwkasten
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Domotica systeem
  • Diervriendelijk
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Dichtbij internationale scholen
  • Bijkeuken
  • Beveiliging
  • Besloten gemeenschap
  • Berging
  • Barbecue
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 600m²

Wat je moet weten over deze villa

Lucas Fox presenteert exclusief dit prachtige huis te koop in Mistral 2, een prestigieuze en veilige ontwikkeling, in een van de meest gewilde en moderne gebieden van La Finca, op loopafstand van de restaurants en winkels van het charmante Prado de Somosaguas en Grand Café La Finca. Grote internationale scholen zoals het British Council College en The American College of Madrid liggen respectievelijk op 4 en 10 minuten rijden.

Dit huis verkeert in uitstekende staat en de huidige eigenaren hebben een aantal belangrijke verbeteringen aangebracht:

  • 100m² grote familie-/entertainmentruimte op de kelderverdieping met natuurlijk licht via een nieuw groot Engels terras
  • Extra gastenbadkamer en garderobe op de kelderverdieping
  • Prachtige design glasramen in beide hoofdingangen van het huis (souterrain en begane grond)

Dit huis heeft vijf verdiepingen en beschikt over een lift. Het biedt een zeer veelzijdige woon- en recreatieruimte.

We bereiken het huis via een kleine voetgangersbrug over een prachtige vijver die door het hele complex loopt. Eenmaal over de brug is de toegangspoort uitgerust met de nieuwste keycardtechnologie.

Binnen bevindt zich aan de linkerkant van de hoofdingang de uitgebouwde keuken, voorzien van Gaggenau-apparatuur, en aan de rechterkant bevindt zich een informele ontbijtruimte. De eetkamer heeft plafonds met een hoogte van driedubbele plafondhoogte en een grote kroonluchter. De eetkamer loopt over in de woonkamer, met prachtig uitzicht op de overdekte veranda en de tuin met privézwembad. De woonkamer heeft twee zithoeken, waarvan één is uitgerust met een spectaculaire open haard met marmeren middenstuk.

Op de eerste verdieping bevindt zich een grote slaapkamer (die de hoofdslaapkamer zou kunnen zijn) met een kleedkamer en een eigen badkamer. Vanuit het nachtgedeelte kunnen we naar een groot privéterras. Aan de andere kant van de gang bevinden zich twee grote slaapkamers, beide met een eigen klein terras, en een gedeelde badkamer met dubbele wastafels.

Op de tweede verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers met een grote, complete badkamer.

In het onderste gedeelte van het huis (niveau -1) vinden we de serviceruimte, de wasruimte, een machinekamer en een zeer grote berging. Op deze verdieping bevindt zich een servicekamer met eigen badkamer.

Op de semi-kelderverdieping, op niveau -2, bevindt zich een 100 m² grote multifunctionele recreatieruimte die via de nieuwe, vergrote patio daglicht ontvangt en ook de trap van licht voorziet. Vanaf deze verdieping heeft u toegang tot de garage met ruimte voor 6 auto's.

De gemeenschappelijke garage biedt plaats aan ruim 200 gasten. Zij kunnen dus, nadat ze de veiligheidscontrole zijn gepasseerd, voor de huizen parkeren die ze bezoeken.

De woning beschikt over een lift, airconditioning, vloerverwarming, internetverbinding met wifi-repeaters, led-halogeenverlichting, Climalit-draaikiepramen met elektrische rolluiken, een roestvrijstalen trap met veiligheidsglas en een beveiligde buitendeur met een magneetkaart.

Kortom, het is een ideale woning voor gezinnen vanwege de unieke ligging, de veiligheid en de charmante, voetgangersvriendelijke gemeenschappelijke ruimtes waar kinderen zich veilig kunnen vermaken.

Mistral 2 is de meest gewilde woonwijk voor gezinnen, met gemeenschappelijke tuinen, twee zwembaden (voor volwassenen en kinderen), twee paddletennisbanen, een multifunctioneel tennis-, voetbal- en basketbalveld, een speeltuin voor kinderen en tuinen met watervallen, vijvers en fonteinen. Mistral biedt haar bewoners uitstekende 24-uursbeveiliging met gecontroleerde toegang en constante bewaking binnen en buiten het complex met een dubbele beveiligingsperimeter aan de buitenkant.

Neem vandaag nog contact op met Lucas Fox via e-mail of telefoon om een bezichtiging te regelen. Wij zijn 7 dagen per week beschikbaar om aan de behoeften van onze klanten te voldoen.

Exclusief in de verkoop

Deze woning is alleen verkrijgbaar bij Lucas Fox

Villa te koop

Indeling villa

Begane grond

  • Entreehal
  • Gastentoilet
  • Keuken
  • Informele ontbijtruimte
  • Formele eetkamer met dubbele hoogte
  • Zitkamer
  • Overdekte veranda
  • Tuin met zwembad

Eerste verdieping

  • Hoofdslaapkamer met eigen badkamer, kleedkamer en terras
  • 2 slaapkamers die een complete badkamer delen

Tweede verdieping

  • 2 slaapkamers die een complete badkamer delen

Semi-kelderverdieping

  • De was
  • Servicegebied
  • Servicekamer met eigen badkamer
  • Grote berging
  • Machinekamer

Kelderverdieping

  • 100 m² multifunctionele ruimte met daglicht
  • Tuin
  • Gastenbadkamer
  • Garderobekast
  • Parkeergelegenheid voor 6 auto's

Pozuelo, Madrid: Omgeving en ligging van de woning

Mistral 2 is een woonwijk in La Finca, aan de rand van het centrum van Madrid, in Pozuelo, en wordt beschouwd als een van de meest exclusieve en veilige woonwijken in Europa, dankzij een dubbele omheining en één toegangspunt met 24-uursbewaking.

Mistral 2 onderscheidt zich door de prachtige gemeenschappelijke tuinen met grote zwembaden, diverse tennis- en paddletennisbanen en een multisportveld. Het biedt haar bewoners een uitstekende beveiliging met 24-uurs gecontroleerde toegang en constante bewaking binnen en buiten de dubbele perimeter.

De wijk is erg populair bij internationale gezinnen die op zoek zijn naar een prestigieuze opleiding voor hun kinderen in de omliggende centra. Het American College of Madrid en het British Council College liggen op slechts 5-10 minuten rijden met de auto. Ook zijn er sportcentra en een natuurlijke omgeving.

Pozuelo is een van de rijkste, veiligste en meest prestigieuze wijken in het westen van Madrid. De stad biedt een uitstekende levensstijl, internationale scholen, een goede infrastructuur en is omgeven door pijnboombossen.

POZ56284 1.850.000 € Villa te koop