BCN19536 457.650 € Appartement verkocht

Nieuwbouw 2 Slaapkamer appartement met 12m² terras te koop in Diagonal Mar

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 1
  • Plattegrond 98m²
  • Terras 12m²

Deze woning maakt deel uit van de Diagonal Sky Towers Appartementen, Diagonal Mar, Barcelona ontwikkeling.
Bekijk details van de ontwikkeling en andere woningen binnen deze ontwikkeling

Eigendom met 2 slaapkamers te koop in Illa del Cel residentieel complex met uitstekende gemeenschappelijke voorzieningen in Diagonal Mar.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Zeezicht
  • Zwembad
  • Terras
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Parkeerplaats
  • Verwarming
  • Uitzicht
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Airconditioning
  • Plattegrond 98m²

Wat je moet weten over deze appartement

Modern appartement van 98 m² in Illa del Cel aan Carrer LLull, dicht bij het strand, naast het winkelcentrum Diagonal Mar en met gemakkelijke toegang tot de ringweg van de stad en de luchthaven.

Dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een gebouw dat werd gebouwd in 2003 en volledig werd gerenoveerd in 2017. Het complex biedt uitstekende gemeenschappelijke voorzieningen zoals een zwembad in de tuin, minigolf, een kinderspeelplaats en een conciërgeservice.

Dit appartement biedt een comfortabele indeling met een woonkamer, een keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer. Het beschikt ook over een terras van 12 m² en een parkeerplaats inbegrepen in de prijs.

Een prachtig stadshuis of tweede verblijf in Barcelona.

Appartement verkocht

Indeling appartement

  • Woonkamer
  • Keuken
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Terras

Diagonal Mar, Barcelona: Omgeving en ligging van de woning

Nieuwbouwproject genaamd Diagonal Sky Towers, gelegen in het hart van het Diagonal Mar Park.

Voor degenen die op zoek zijn naar een actieve levensstijl, biedt Diagonal Mar Towers - Illa del Cel de nabijheid van Diagonal Park, het strand en hardloopcircuits, evenals een nabijgelegen fietspad dat perfect is voor fietsliefhebbers. Het gebied is ook de thuisbasis van een breed scala aan culturele en recreatieve mogelijkheden, waaronder concerten, theatervoorstellingen, bioscopen, musea en meer.

Het winkelcentrum Diagonal Mar, dat zich op korte afstand bevindt, biedt een keur aan mode- en winkelmogelijkheden, terwijl de diverse restaurants in de buurt alles serveren, van avant-garde internationale gerechten tot mediterrane gerechten. Er is voor ieder wat wils.

BCN19536 457.650 € Appartement verkocht
Start met het typen van uw locatie