VALR58652 2.800 € Per maand Appartement te huur Nu beschikbaar! Minimale huurperiode: 12 maanden.

Excellent 4 Slaapkamer appartement te huur in Ruzafa, Valencia

  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 115m²

Elegant en exclusief appartement, volledig gerenoveerd, 110 vierkante meter, met 3 slaapkamers en 2 badkamers, volledig gemeubileerd, in een van de beste straten van de wijk Ruzafa, vlakbij de wijk Eixample in Valencia.

Belangrijkste eigenschappen appartement

  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Hoge plafonds
  • Modernistisch gebouw
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Uitzicht op de stad
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Open keuken
  • Gerenoveerd
  • Exterior
  • Dubbel glas
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Dichtbij internationale scholen
  • Berging
  • Balkon
  • Airconditioning
  • Plattegrond 115m²

Wat je moet weten over deze appartement

Wij presenteren dit exclusieve, geheel gerenoveerde appartement van 110 vierkante meter met 4 slaapkamers en 2 badkamers. Vanaf de entree ervaart u direct de exclusieve sfeer van dit huis, gelegen op een bevoorrechte locatie in de wijk Eixample in Valencia met de beste oriëntaties, waardoor er de hele dag door continu licht binnenvalt dankzij de balkons en grote ramen die verspreid over het huis liggen.

Bij binnenkomst in de woning treffen we één grote open ruimte aan, waar zich het woongedeelte bevindt.

De woonkamer heeft een groot raam dat de gehele muur van de kamer beslaat, met moderne luiken die op intieme wijze het licht in de kamers filteren.

Het bankstel is, net als de rest van het meubilair, ideaal voor in de woonkamer. Dat geldt ook voor de tafel, beide designmeubels voor vier personen, die in het midden van de kamer staan.

De woon- en eetkamer ogen vooral vanwege de grote ramen die uitkijken op het lichtschacht. Deze ramen zijn zo georiënteerd dat er de hele dag door natuurlijk licht binnenkomt.

In deze open ruimte is ook de keuken verborgen, met ingebouwde en paneelvormige apparatuur.

De apparatuur is van topkwaliteit: inductie, afzuigkap, koelkast, oven, magnetron, wasmachine... alles is perfect geïntegreerd.

De indeling van de binnen- en buitenruimte in het hele huis is prachtig en buitengewoon.

Deze architectonische strategie verrijkt ongetwijfeld het gehele huis en samen met de zorgvuldige selectie van materialen en constructie, maakt het het de ideale woning voor exclusief wonen in het stadscentrum.

De plafondhoogte van 3,30 m zorgt voor een ruimtelijk gevoel, terwijl de combinatie van houten vloeren zorgt voor een ideale sfeer van privacy en intimiteit in de hele woning.

De originele houtsnijwerken en lijstwerken op de plafonds zijn bewaard gebleven en geven het hele huis een eigen, unieke persoonlijkheid.

Het is de moeite waard om de split-systemen voor airconditioning met warm en koud water te benadrukken.

Als we verder kijken naar het nachtgedeelte, komen we in de hoofdslaapkamer. Ook met een groot raam dat uitkijkt op de voorgevel en dienstdoet als balkon, en ingebouwde kasten.

De hoofdslaapkamer beschikt over een eigen badkamer met douche.

De tweede tweepersoonskamer heeft ook grote ramen en zorgt de hele dag voor veel licht.

De derde slaapkamer is een eenpersoonskamer met een bureau en inbouwkasten, en de vierde slaapkamer is perfect om thuis te werken of als logeerkamer.

Tot slot vinden we de tweede badkamer, ruim en voorzien van een douche.

Bij het pand hoort een berging in hetzelfde gebouw.

Appartement te huur

Indeling appartement

  • Ontvanger
  • Woonkamer - Eetkamer met Amerikaanse keuken
  • Open keuken naar de woonkamer voorzien van alle inbouwapparatuur (koelkast, wasmachine, oven, vaatwasser...)
  • Hoofdslaapkamer met toegang tot en-suite badkamer
  • Eenpersoonskamer
  • Tweepersoonskamer
  • Eenpersoonskamer / kantoor
  • Complete badkamer met douche
  • Berging in hetzelfde gebouw

Ruzafa, Valencia: Omgeving en ligging van de woning

Dit appartement ligt in de karakteristieke wijk Ruzafa, de meest gewilde woonwijk in de stad Valencia en de meest kosmopolitische en modieuze wijk van Valencia.

Het ligt vlak bij het historische centrum, naast de Ruzafa-markt en op tien minuten lopen van de Colón-straat, de belangrijkste winkelstraat, en de tuinen van de oude rivierbedding van de Turia.

Het is een levendige, bohemienachtige wijk waar u kunt genieten van een glas wijn, een toneelstuk kunt bezoeken of een tentoonstelling kunt bekijken van een van de vele kunstenaars die in de buurt wonen.

In de buurt vindt u tevens een ruim aanbod aan winkels en supermarkten, scholen en vele andere voorzieningen, zoals metro- en bushaltes.

VALR58652 2.800 € Per maand Appartement te huur
Start met het typen van uw locatie