Gerenoveerd duplex penthouse met 3 slaapkamers en 2 terrassen, een van 60 m², te huur op slechts 100 meter van het strand van Patacona.
Belangrijkste eigenschappen penthouse
- Zeezicht
- Eerste lijn zee
- Terras
- Lift
- Natuurlijke lichtinval
- Houten vloeren
- Parkeerplaats
- Gemeenschappelijk terras
- Volledig uitgeruste keuken
- Verwarming
- Uitzicht
- Rolstoeltoegankelijk
- Inbouwkasten
- Gerenoveerd
- Exterior
- Diervriendelijk
- Dichtbij openbaarvervoer
- Bijkeuken
- Berging
- Balkon
- Airconditioning
- Plattegrond 137m²
Wat je moet weten over deze penthouse
Dit prachtige duplex penthouse ligt op slechts 100 meter van het strand van Patacona en heeft twee terrassen, waarvan er één bijzonder ruim is.
Bij het betreden van het pand op de benedenverdieping bereiken we een open ruimte met de woonkamer en open keuken, gelegen naast de wasruimte. De woonkamer heeft toegang tot een terras van 8 m², ideaal om te genieten van het ontbijt met uitzicht op de zee, zowel in de winter als in de zomer. Een gang leidt naar de rest van de kamers op deze verdieping: de hoofdslaapkamer met en-suite badkamer, nog twee slaapkamers met balkon op het zuiden, en nog een badkamer.
Een wenteltrap leidt van de woonkamer naar de bovenverdieping. Hier vinden we een glazen oppervlak van 40 m² dat perfect zou zijn als een kantoor, een fitnessruimte of een gastenruimte, bijvoorbeeld. Deze verdieping wordt compleet gemaakt door een terras op het zuiden van 60 m² met een ongeëvenaard uitzicht op zee naar het oosten.
Het appartement heeft ook een parkeerplaats en berging.
Neem contact met ons op voor meer informatie over dit duplex penthouse in Patacona.

Indeling penthouse
Begane grond
- Open keuken met wasruimte
- Woonkamer met toegang tot terras van 8 m²
- Hoofdslaapkamer met en-suite badkamer
- 2 slaapkamers met balkons
- Badkamer
Bovenste verdieping
- Veelzijdige ruimte van 40 m²
- Terras van 60 m²
Patacona / Alboraya, Valencia: Omgeving en ligging van de woning
La Patacona is een stedelijk strand dat alle noodzakelijke diensten biedt om het hele jaar door een comfortabel leven te leiden, inclusief medische diensten, apotheken, restaurants, ijssalons, openbaar vervoer en een grote fitnessruimte met zwembad.
Een van de belangrijkste attracties is de promenade, waar u kunt genieten van een aangename wandeling naar het zuiden, richting de haven. Als u langs de kust naar het noorden loopt, bereikt u de fantastische Port Sa Platja, met zijn grachten, de jachthaven en de terrassen aan de zee, waar u kunt genieten van een "horchata", de traditionele drank van het gebied.
Het gebied heeft een groot sportcentrum met een verwarmd binnenzwembad van 25 meter, tennisbanen en een fitnessruimte. Het ligt ook dicht bij de Royal Marina en het fantastische spahotel Las Arenas, waar u kunt genieten van uitstekende faciliteiten, zoals een spa en een schoonheidssalon.
Het strand van La Patacona ligt op 10 minuten van het centrum en is zeer goed verbonden met de rest van de stad via het netwerk van bussen en taxi's.
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
Vergelijkbaar vastgoed te huur in Valencia City
Niet echt wat u zoekt?