BCNR55420 2.500 € Per maand Penthouse te huur Nu beschikbaar!

Nieuwbouw 2 Slaapkamer penthouse met 42m² terras te huur in El Born, Barcelona

  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 2
  • Plattegrond 86m²
  • Terras 42m²

Gemeubileerde designer duplex met 2 slaapkamers en privéterras in het hart van Born, op een steenworp afstand van de Via Layetana en naast de Sta Caterina-markt.

Belangrijkste eigenschappen penthouse

  • Terras
  • Lift
  • Natuurlijke lichtinval
  • Houten vloeren
  • Hoge plafonds
  • Volledig uitgeruste keuken
  • Verwarming
  • Nieuwbouw
  • Dubbel glas
  • Diervriendelijk
  • Dichtbij openbaarvervoer
  • Chill out area
  • Balkon
  • Alarmsysteem
  • Airconditioning
  • Plattegrond 86m²

Wat je moet weten over deze penthouse

Prachtig duplexappartement gelegen op de exclusieve tweede en derde verdieping van het nieuwbouwgebouw Born Boutique Lofts.

Het pand ligt in een rustige straat in de dynamische wijk Born, dicht bij de Santa Caterina-markt en Via Layetana, een bevoorrechte locatie in het hart van de stad.

U kunt het huis bereiken via een lift vanaf beide verdiepingen. Met een eigen toegangssleutel komt u direct bij het huis.
De woning beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers, gescheiden door een hal met inbouwkasten en opbergruimte.

Op de bovenverdieping vinden we het daggedeelte dat bestaat uit een ruime eetkamer met een tafel die plaats biedt aan maximaal 4/6 gasten en die in verbinding staat met een open keuken die volledig is uitgerust met hoogwaardige apparatuur en toegang biedt tot een balkon. De woonkamer, aan de andere kant van de hal, beschikt eveneens over een comfortabele zithoek met een grote glazen deur die toegang geeft tot een balkon met uitzicht op een rustige binnenplaats.

We komen op de benedenverdieping waar we toegang hebben tot het nachtgedeelte met 2 slaapkamers en 2 badkamers. De tweepersoonsslaapkamer heeft een tweepersoonsbed en grote opbergkasten. Deze slaapkamer bevindt zich in het binnenste gedeelte van de patio en geniet daarom van veel rust en stilte.

De tweede slaapkamer is ideaal om om te bouwen tot thuiskantoor, studeerkamer of logeerkamer.

Met de lift gaan we een verdieping omhoog en bereiken we het indrukwekkende privéterras van 40 m², met uitzicht op de oude binnenstad van Barcelona en dat veel privacy garandeert. Deze ruimte is ideaal voor het creëren van een chill-outruimte, het houden van barbecues of het tuinieren. Er zijn eindeloos veel mogelijkheden voor ontspanning in de buitenlucht.

Het is de moeite waard om de uitstekende natuurlijke verlichting in alle kamers te benadrukken, dankzij de balkons en het terras.

  • Uitzicht op een rustige straat vanuit de kamers aan de voorkant en op een zonnig binnenterras vanuit de kamers aan de achterkant.
  • Moderne apparatuur: airconditioning, vloerverwarming, downlighting, video-intercom en aerothermisch systeem.
  • Directe lifttoegang voor extra gemak.

Dit duplex combineert moderniteit, comfort en elegantie in een centrale en rustige omgeving. Een ideale keuze voor wie op zoek is naar een exclusieve en stijlvolle plek om te genieten van het stadsleven.

Tijdelijk te huur.

Penthouse te huur

Indeling penthouse

Bovenverdieping, daggedeelte met:

  • ingerichte open keuken
  • woonkamer eetkamer
  • zithoek met bank

Benedenverdieping, nachtgedeelte:

  • slaapkamer met tweepersoonsbed
  • 2 badkamers
  • logeerkamer of kantoor.

Dak:

  • Groot privéterras van 42m2 ingericht.

El Born, Barcelona: Omgeving en ligging van de woning

Onroerend goed gelegen in een voetgangersgebied, vol met boetieks, met een breed scala aan restaurants en allerlei diensten. Het ligt op slechts 5 minuten lopen van de Arc de Triomf en wordt omgeven door tal van openbaar vervoer.

Via Layetana/St Pere Mes Baix.

Energie certificaat van de woning

Energie certificaat van de woning B

Index R.P.LL.

No data available for this location.

BCNR55420 2.500 € Per maand Penthouse te huur